Fabulo dárky

Naše vánoční obdarovávání skončilo 18. prosince. Věříme, že jsme Vám přinesli radost! Přejeme Vám požehnané, klidné svátky!

Tento rok dostanete ke každé objednávce dárek a v závislosti na hodnotě nákupu se počet dárků rozrůstá!

Ať jsou tyto Vánoce výjimečnější než ostatní! Překvapte sami sebe nebo svou rodinu těmito exkluzivními a jedinečnými překvapeními! Čím je vyšší hodnota nákupu, tím máte na výběr z více dárků v košíku!

xmas-fb-cover2-cz

Při každém nákupu

Vezměte si s sebou všude toto ekologické papírové pero Fabulo! Možnost výběru ke každému nákupu!


Při nákupu nad 1000 Kč

Pero / Klíčenka / Nákupní taška

Vyšperkujte si svou klíčenku touto jednoduchou Fabulo klíčenkou! Fabulo nákupní taška Vám bude odteď vždy nápomocná, abyste mohli nakupovat ekologicky. Netrapte se zbytečně s jednorázovými a nerozložitelnými plastovými taškami!


Při nákupu nad 2500 Kč

Pero / Klíčenka / Nákupní taška / Mýdlo / Společenská hra

Vánoce 2020 jsou o přírodě! Pokud jste nakoupili nad 2500, vyberte si ručně vyráběné Mirach mýdlo! Mýdla Mirach jsou vyráběna ze 100% přírodních ingrediencí, takže jsou vhodná i pro citlivou pokožku a dokonce je lze použít i jako šampón!

A pokud hledáte rodinnou zábavu během výletů nebo dlouhých cest, vyberte si Sadu cestovních společenských her, ve které najdete všechny nadčasové a klasické hry!


Při nákupu nad 5000 Kč

Pero / Klíčenka / Nákupní taška / Mýdlo / Společenská hra / Kšiltovka / Sada nářadí / Pikniková deka

My se už připravujeme na příští léto, ochraňte si hlavu před sluncem Fabulo kšiltovkou! Pokud jste domácí kutil (nebo nikdy nemáte po ruce ani jeden šroubovák), vyberte si mini sadu nářadí Fabulo v praktickém pouzdře! Hodila by se deka na příští piknik? Nyní jste našli to, co jste hledali. Vyberte si příjemnou a měkkou Fabulo deku ke svému nákupu!

Čepice je k dispozici v modré a šedé barvě. Pikniková deka je v modré, růžové a oranžové barvě. Nemůžeme Vám zaručit, že ke své objednávce obdržíte dárkový předmět ve Vámi vybrané barvě!


Při nákupu nad 9500 Kč

Pero / Klíčenka / Nákupní taška / Mýdlo / Společenská hra / Kšiltovka / Sada nářadí / Pikniková deka / Skleněná láhev / Bluetooth reproduktor / Jóga diář

Pokud je rok 2020 rokem přírody, tak Vás chceme upozornit na pohádkově krásné dřevěné dárky! Vyberte si ekologickou skleněnou láhev s dřevěným uzávěrem, abyste odteď nemuseli kupovat plastové láhve! Vezmete si ji s sebou na sport, jógu, pilates nebo i do přírody!

Chybí Vašemu domovu vánoční atmosféra? Připojte svůj telefon k Fabulo bluetooth reproduktoru a vánoční skladby mohou znít! Díky dřevěnému provedení dodá eleganci každému prostoru!

Dodržte své novoroční předsevzetí s jóga diářem 2021! Bude Vám sloužit nejen na zapsání svých setkání, ale pomůže Vám i v pokroku. Najdete v něm i 53 ilustrací jóga pozic a jejich podrobné popisy!

Dárky jsou k dispozici do vyprodání zásob. Pokud je vybraný Fabulo dárek vyprodán, zašleme Vám dárek ze stejné cenové kategorie.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.