Depilační cukrová pasta Xanitalia 1000 g

Kód: BEA-20066-99
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem (dod. do 24h) (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Cukrová pasta je vhodná na depilaci celého těla, i na kratší chloupky v oblasti obličeje, bikin a podpaží. Cukrová depilace je přírodní cesta pro epilaci nežádoucích chloupků pomocí cukru, medu a kyseliny citrónové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistě přírodní depilační vosk na odstraňování chloupků udělá z depilace zážitek. Vadí vám nepříjemná vůně běžných depilačních přípravků? Považujete depilaci za nejbolestivější kosmetickou proceduru?

Vyzkoušejte cukrový depilační vosk Xanitalia obsahující med a cukr. Kromě složení, jednoduché aplikace a téměř bezbolestnosti oceníte také to, že neobsahuje žádné chemické látky. Výhodou je také snadné čištění, neboť se rozpouští ve vodě. To znamená, že žádné skvrny nehrozí.

Prý je depilace bolestivá? S tímto voskem určitě ne. Stačí si prsty nabrat malé množství přípravku a v dlaních vytvořit malou kuličku. Při aplikaci dávejte pozor na to, abyste vosk nanášeli proti směru růstu chloupků. Snažte se nanést alespoň tři vrstvy. Ty potom odtrhněte prudkým pohybem ve směru růstu chloupků několikrát za sebou.

Balení: 1000 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: