Masážní válec TriggerPoint GRID X Foam Roller 33 x 14 cm

 
  • 1 z 6
 

Masážní pěnový válec GRID Foam Roller X o délce 33 cm se speciálním trojrozměrným povrchem z EVA pěny je 2x tvrdší než standardní GRID Foam Roller. Simuluje doteky dlaní, prstů i konečků prstů maséra, pomáhá snížit napětí a bolest velmi ztuhlých svalů a zvýšit rozsah a elasticitu pohybů.

Dostupnost Objednané od dodavatele
Můžeme doručit do
2.6.2022
Cena 1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu TPTGRIDX
Značka TriggerPoint
Kategorie Pěnové válce (Rollery)
Záruka 2 roky
 

Masazni-valec-GRID-Foam-RollerAutomasážní válec GRID Foam Roller X je dlouhý 33 cm a je navržen tak, aby dokonale simuloval veškeré dotyky profesionálního maséra. Speciální trojrozměrný povrch z EVA pěny obaluje duté jádro a je 2x tvrdší než u standardního GRID Foam Rolleru, který je již tak tvrdší než ostatní masážní válce.

GRID Foam Roller X tedy působí více do hloubky a je vhodný při silném napětí a velkých bolestech svalů. Zaručuje lepší průtok krve, zvýšený přísun kyslíku a živin a celkovou rychlejší regeneraci.

Speciální trojrozměrný povrch GRID Foam Rolleru X je složený ze 3 masážních zón:

  • Velké měkké plochy - simulují doteky dlaní
  • Podlouhlé obdélníky střední tuhosti - simulují doteky prstů
  • Malé pevnější čtverečky - simulují doteky konečků prstů

Pěnový masážní válec GRID Foam Roller X díky nim pomáhá snížit napětí, bolest a tuhost svalů, zvýšit rozsah pohybu, biomechaniku a elasticitu celého těla a předcházet svalovým zraněním.

Potřebujete-li měkčí masážní pěnový válec, podívejte se na Masážní válec GRID Foam Roller, případně na nejměkčí variantu Masážní válec Foam CORE Roller. Masážní pěnový válec GRID Foam Roller u nás můžete zakoupit také ve variantě s vibrační funkcí pro nejefektivnější svalovou regeneraci, viz Masážní válec GRID VIBE Foam Roller.

GRID Foam Roller - představení

Masážní válec GRID Foam Roller X - Specifikace:

  • Délka: 33 cm
  • Průměr: 14 cm
  • Hmotnost: 0,65 kg
  • Max. zátěž: 225 kg statická zátěž
  • Materiál: EVA pěna

Podobné produkty

Délka válce 30-33 cm
Použití váhou těla
Povrch žebrovaný
Tvrdost tvrdý
Délka 33 cm
Max. zátěž 225 kg
Materiál EVA pěna
Průměr 14 cm
Hmotnost 0,65 kg

Jak používat GRID Foam Roller?


Rodina GRID Foam Roller


Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
G Avatar autora | 30.1.2021
Masážní pěnový válec s dostatečnou tvrdostí a dobře navrženou délkou. Dobře se s ním manipuluje. Dobře se s ním působí na svaly a jednotlivé části těla. Při podkládání pod tělo a působením vahou svého těla na válec - dobře se prokrví tkáň, uvolní unavené svaly, ale lze slušně procvičit i problémové patrie. Dobrá pomůcka do domácí tělocvičny.