FABULO Family věrnostní program

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace). Fabulíky mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové fabulíky?

Bonusové fabulíky získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus fabulíků, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové fabulíky se vám přičtou po 14 dnech od vytvoření objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se fabulíky odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. 

Fabulíky se přičtou podle vzorce 10 Kč = 1 fabulík.

Můžu získat bonusové fabulíky i jinak?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 300 fabulíky.

Jak můžu bonusové fabulíky uplatnit?

Vaše nasbírané fabulíky vám přináší slevy. Stav vašich fabulíků můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových fabulíků s možností jejich použití. Fabulíky se odpočítávají podle vzorce 1 fabulík = 0,5 Kč. Maximální sleva, kterou můžete uplatnit prostřednictvím fabulíků, je 25 % základní nezlevněné ceny.

Uplatnění získaných fabulíků je možné ve 1. kroku nákupního procesu.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít fabulíky a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím fabulíků a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných fabulíků.

Přehled fabulíků

Přehled počtu získaných bonusových fabulíků je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus fabulíků na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových fabulíků bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich fabulíků bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových fabulíků a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými fabulíky?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové fabulíky. Vaše bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých fabulíků?

Platnost Vašich bonusových fabulíků je omezena na 180 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové fabulíky nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové fabulíky uplatnit!