Výškově nastavitelné stoly

Nesprávné a dlouhodobé sezení se dnešní době řadí mezi civilizační choroby a nesprávné sezení způsobuje hernii disku v bederní a krční páteři, což vede k skolióze, bolestem hlavy, závratím a chronickým bolestem zad. Proto ve Fabulo považujeme za důležité nabídnout Vám nejen zdravotní kancelářské židle, ale i výškově nastavitelné psací stoly.

Vysoce kvalitní, elektricky výškově nastavitelné stoly pro Váš komfort při sezení nebo i při práci ve stoje. Jednoduchým stiskem tlačítka nastavíte výšku stolu do požadované polohy. Zdvihací mechanismus výškově nastavitelných stolů umožní nastavení správné výšky pracovní desky vůči Vaší výšce, což je zásadní podmínkou pro správné sezení u práce. Výškově nastavitelné stoly jsou skvělým doplňkem sedlových židlí, jelikož na sedlových židlích se většinou sedí výše než na židlích klasických.

V naší nabídce najdete kancelářské psací stoly v mnoha barvách a rozměrech: pro děti doporučujeme školní psací stůl Salli, 2-segmentové pracovní stoly Hobis Motion 2 (Hobis Motion Ergo 2 se standardním ovládáním a Hobis Motion Ergo 2M s paměťovým ovládáním) pro výšku 140 - 180 cm a 3-segmentové kancelářské stoly (Hobis Motion Ergo 3 se standardním ovládáním, Hobis Motion Ergo 3M s paměťovým ovládáním) pro výšku 125-190 cm.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem