Zůstaňte fit v pohodlí a bezpečí domova! Zřiďte si svou vlastní domácí posilovnu a zatrénujte si doma! Fitness pomůcky pro domácí trénink si od nás koupíte nyní o 10% levněji. Kupon je platný na produkty v sekcích Podlozky a karimatky, Pomucky na pilates, Fitness pomucky a Rehabilitacni pomucky. Kupón platný v období mezi 15-31. října. Slevový kód: cvicimdoma

Reference

Čadek Jakub

Po dlouhém zvažování jsem zvolil Váš eshop pro nákup nového mobilního masérského stolu a rozhodně nelituji. Z velkého výběru mě zaujal netypický oválný stůl FABULO DIABLO OVAL SET 192x76cm, který splňoval všechny mé požadavky. Nemám k dispozici velký prostor, proto mne zaujal oválný tvar, který opisuje tvar lidského těla a zároveň mi dává možnost kratší vzdálenosti při masírování. Stůl je stabilní, kvalitní polstrování a jemnost povrchové kůže je dokonalá. Vše završila zářivá žlutá barva, která mou pracovnu rozzářila a zútulnila. Velice doporučuji tento stůl, který je vhodný i pro menší prostory a všichni profesionální maséři ho jistě ocení.

Jako další doplňkové výrobky jsem si objednal válec a půlválec, které taktéž splňují vysoké nároky na kvalitu. Dalším bodem bych rád pochválil set Ohřívače lávových kamenů FABULO OPTIMA SET (6l) a sadu 45ks lávových kamenů různých velikostí. Rychlost ohřívání je perfektní a kameny jsou velmi příjemné na dotek a drží si potřebnou teplotu dlouho.

Obecně mne značka FABULO přesvědčila o tom, že její kvalita je vysoká a budu i nadále jejím věrným zákazníkem.

Čadek Jakub, masér

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.