O nás

Hledáte vysokou kvalitu bez kompromisů? Pak jste na správném místě!

Co prodáváme? - Pouze prémiové zboží vlastní výroby a našich partnerů

Můžete si být jisti, že na stránce Fabulo.cz najdete výhradně profesionální a vysoce kvalitní výrobky na masáž, kosmetiku, wellness a rehabilitaci. V první řadě Vás upozorňujeme na lehátka, židle, matrace a doplňky vlastní značky Fabulo, Flow a Tandem. Naši nabídku zpestřují i takové renomované a osvědčené evropské značky jako Aveno Life, Beautyfor, BlackRoll, Bodhi, ClapTzu, Erler-Zimmer, Habys, Mobercas, Prána, Saloos, Sara Beauty Spa, Sissel, Spinergo, Tomfit, Vamel a další, kterým jsme oficiálním distributorem a servisním partnerem.

Co zaručuje kvalitu? - Testováno profesionály a studenty naší školy

Na našich webových stránkách nabízíme nejširší nabídku modelů a barev lehátek na evropském trhu, která se používají jako masážní, kosmetické, tetovací, relaxační nebo lékařské vyšetřovací stoly. Nabídku našeho internetového obchodu neustále rozšiřujeme o produkty na masáž, jógu, pilates, fitness resp. zdravotnické nebo rehabilitační pomůcky. Každý výrobek nejprve odzkoušíme a pravidelně používáme, ještě předtím, než ho zařadíme do nabídky, aby naši zákazníci s ním byli alespoň tak spokojeni, jako my. Díky naší masérské škole námi prodávaná lehátka a doplňky denně testují profesionální maséři, fyzioterapeuti a studenti. V sídle společnosti působí i jóga a pilates studio vybavené námi prodávanými produkty. Pravidelně dostáváme odezvu od lektorů a studentů, které pomůcky máme ponechat v nabídce, abyste si Vy mohli objednat už jen otestované a odzkoušené výrobky.

thajska-masaz-fabulo  kraniosakralna-terapia-fabulo  manualna-masaz-svedska-fabulo

masazne-valce-fabulo  joga-pomocky-fabulo-1  joga-pomocky-fabulo-2   

Kde jsme se mohli setkat? - Výstavy a veletrhy

Pravidelně navštěvujeme odborné výstavy a veletrhy Slovenska a okolních zemí, abychom mohli navázat osobní kontakt s profesionály různých oborů a reagovat na jejich potřeby. Mohli jsme se tak setkat na největších výstavách okolních zemí, jako například v Bratislavě na Interbeauty a Slovmedica, v Praze na veletrhu World of Beauty & Spa nebo v Budapešti na výstavě Beauty Forum Hungary. V Budapešti jsme prezentovali naše lehátka Fabulo pomocí šestičlenného týmu masérů, kteří celý den zdarma masírovali zájemce, aby si návštěvníci výstavy mohli vyzkoušet pohodlnost našich lehátek. V Praze jsme věnovali vítězi Mistrovství ČR v Make-up-u 2016 jako dárek masážní a kosmetické lehátko Fabulo GURU Plus Set.

vystava-interbeauty-fabulo-01  vystava-interbeauty-fabulo-02  vystava-beauty-expo-praha-fabulo

vystava-beauty-forum-hungary-fabulo-3-c  vystava-beauty-forum-hungary-fabulo-2  vystava-beauty-forum-hungary-fabulo-1

Kdo jsme a kde nás můžete navštívit osobně? - Showroom a prodejna

Naše společnost iM3 s.r.o. provozuje internetové obchody již od roku 2007. Sídlo společnosti je v Dunajské Stredě, blízko českých a maďarských hranic, odkud logisticky nejvýhodněji a nejrychleji můžeme obsloužit potřeby zájemců o prémiové produkty všech tří zemí. Za deset let působení na trhu zdravotnických potřeb jsme získali několik tisíc věrných zákazníků, mezi nimiž jsou i známé wellness hotely, lázně, profesionální masážní a kosmetické salony, sportovní svazy a kluby, jóga a pilates studia. Děláme vše pro to, abychom mohli v okruhu našich tisíců spokojených zákazníků přivítat i Vás.

Budeme rádi, pokud navštívíte naši vzorkovnu (showroom) a prodejnu, kde si můžete vyzkoušet vybrané modely lehátek, zakoupit příslušenství pro maséry a pomůcky pro jógu, pilates a různá rehabilitační cvičení. Prosíme návštěvu telefonicky oznámit předem, abychom se Vám mohli plně věnovat.

predajna-masazne-stoly-fabulo-01  predajna-masazne-stoly-fabulo-03  predajna-masazne-stoly-fabulo-02

predajna-maserske-potreby-pre-maserov-fabulo-03  predajna-maserske-potreby-pre-maserov-fabulo-01  predajna-maserske-potreby-pre-maserov-fabulo-02

Obraťte se na nás s důvěrou na jednom z uvedených kontaktů. Ptát se nic nestojí, navíc od nás získáte odborné rady na základě vlastních zkušeností s výrobky prodávaných na Fabulo.cz. Pokud jste spokojeni, jako zákaznice, která napsala řádky níže, určitě se s námi podělte, Vaše spokojenost je naší odměnou, motivuje nás pokračovat v práci se stejným nasazením a odhodláním:

„Děkuji za bližší info k produktům. Velmi si cením Vaší dobré rady a zkušenosti s lehátky a doplňky pro maséry. Musím Vám napsat, že jsem velmi mile překvapena Vaším profesionálním přístupem. Určitě poskytnu tyto reference dalším kolegům masérům, s nimiž se na školeních setkávám. A zůstanu Vaším klientem, budu objednávat další příslušenství pro masáže.”

 

Proč nakupovat právě u nás?

 • Nabízíme pouze prémiovou kvalitu ověřenou lektory a studenty naší školy masáže, jóga a pilates studia.
 • Produkty našich vlastních značek Fabulo, Flow a Tandem jsme vyvíjeli na základě desetileté zkušenosti na trhu masážních, kosmetických a rehabilitačních potřeb, reagujeme na aktuální požadavky našich zákazníků.
 • Jsme výhradním dovozcem známých evropských značek, kteří nás pověřili distribucí a prodejem, neboť vědí, že pro nás je kvalita prvořadá.
 • Výborný poměr kvality a ceny nabízených výrobků.
 • Jsme společnost, které ochrana životního prostředí není lhostejná, a proto nabízíme pouze vysoce kvalitní a trvanlivé výrobky, aby profesionální studia a soukromé domácnosti nebyly zaneseny odpadky, ale hodnotami, které budou pravděpodobně využívat s oblibou i další generace.
 • Snažíme se zanechávat minimální ekologickou stopu. Na balení zboží používáme lepicí pásky na bázi papíru, které se spolu s kartonovou krabicí rozloží, krabice od našich dodavatelů recyklujeme a odpad, který vzniká během naší práce, separujeme.
 • Díky pravidelným akcím u nás vždy ušetříte.
 • Nabízíme zajímavé slevy pro naše věrné zákazníky.
 • Zaručujeme množstevní slevu už při nákupu 2 kusů.
 • Nákup je přes náš moderní internetový obchod intuitivní a rychlý.
 • Máme dostatečně velké skladové zásoby, abychom mohli uspokojit požadavky i velkoodběratelů.
 • Zboží z našeho skladu Vám můžeme dodat již do 24 hodin.
 • V den vyzvednutí balíku posíláme informaci o doručení zásilky e-mailem a přes SMS. Pokud Vám termín doručení nevyhovuje, několika kliknutími snadno změníte den nebo adresu doručení.
 • Zásilku si můžete přesměrovat i do sítě odběrných míst DPD Pickup, kde na Vás počká až 7 pracovních dní.
 • U nás žádné celodenní čekání na dodání zásilky! V den doručení zásilky dostanete SMS upřesňující hodinový interval, ve kterém Vám bude zásilka doručena.
 • Kurýrovi můžete uhradit platbu za dobírku v hotovosti nebo i platební kartou.
 • Balíky jsou pojištěny, v případě poškození během přepravy vyměníme zboží za nové.
 • Doprava stojí pouze 89Kč a při nákupu nad 2500 Kč je zdarma.
 • Zboží si můžete převzít i osobně v naší kamenné prodejně v Dunajské Stredě.
 • Na vybrané značky poskytujeme až 30 denní garanci vrácení peněz a až 6 letou záruku.
 • Pokud nejste s objednaným zbožím spokojeni, ochotně Vám ho vyměníme.
 • Naši odborníci Vám při nákupu vždy ochotně poradí, těšíme se na Vaše dotazy a připomínky.
 • Nakupujete u nás bezpečně v certifikovaném obchodě.
 • Obchod je ověřen zákazníky stránky Heureka.

 

       bezpecny-nakup-cez-internet-fabulo