Spinergo

logo-spinergo

Zdravé jako na fit míči. Pohodlné jako na židli. Takové je sezení na ergonomických zdravotních židlích Spinergo s jedinečným systémem Move & Stop. Celá řada ergonomických židlí Spinergo je speciálně navržena pro profesionály se sedavým zaměstnáním. Ergonomická židle Spinergo spojuje posilující vlastnosti fit míče a komfort ergonomické židle. Dynamickým sezením lze předcházet bolestem páteře. Židle Spinergo zajišťuje vzpřímené a zdravé držení těla. Dynamické židle Spinergo se odlišují od tradičních ergonomických židlí patentovaným mechanismem, který umožňuje sedadlu pohybovat se ve všech směrech, a tím nutí během udržování rovnováhy ke vzpřímenému držení těla, přitom se posilují svaly podél páteře. Další specialitou židlí Spinergo je patentovaný systém Move & Stop, který umožňuje zapnout a vypnout aktivní funkci sedadla. Funkce Stop je zvláště důležitá v prvních dnech, aby nedošlo k namáhání a zajistila se prevence svalových křečí, tělo potřebuje čas přizpůsobit se aktivnímu sezení, ale z dlouhodobého hlediska může jen aktivním sezením zabránit chronickým problémům s páteří.
Když používáte židli Spinergo, Vaše zádové a břišní svaly získají sílu, uvolňuje se zátěž vyvíjená na páteř, nestlačují se ploténky, zabraňuje se bolestem zad a krku spojených se sedavým zaměstnáním a dlouhodobým používáním se zabrání vzniku hernie. Kromě toho během zdravého aktivního sezení neomezujete krevní oběh, což vede ke zvýšení koncentrace a vitality. Moderní, ergonomické, aktivní sezení, které zajišťují židle Spinergo, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jednotlivé modely jsou určeny pro různé profese (maséři, kosmetičky, pedikérky, lékaři, hudebníci, zaměstnanci v kanceláři) a dělají jejich každodenní život zdravějším. Materiály používané při výrobě židlí Spinergo byly široce testovány pro snadnou údržbu a jejich dlouhou životnost.

  • ergonomicka-kancelarska-zidle-spinergo-optimal Doprava zdarma Kód: ERGSPINOPT/CIE
    Ergonomická kancelářská židle Spinergo Optimal
    Skladem u dodavatele (4 dny) Značka: Spinergo Záruka: 2 roky
    Zdravotní židle Spinergo Optimal je patentovaná a klinicky testovaná kancelářská židle. Představuje vstupní bránu ke zdravému sezení s vyváženým poměrem...

    13 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.