🎉 Víkend s DOPRAVOU ZDARMA od 990 Kč! 😍 Platí i pro nadrozměrné produkty! 🤗

Akupresurní set VITAL 2 + Dárek: přenosný vak | petrolejová zelená

Kód: BOD-30166-79
Novinka
Značka: Bodhi
950 Kč 785 Kč bez DPH
Skladem (dod. do 24h) (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Pozitivní účinky akupresurní podložky jsou založeny na akupresuře jako součásti tradiční čínské medicíny. Podložka stimuluje energetické meridiány (akupresurní body) těla a působením tlaku na energetické body těla zlepšuje energetický tok pro revitalizaci a zlepšení rovnováhy. Zlepšují se funkce orgánů a přispívá k úlevě od bolesti. Tento způsob léčby se používá pro uzdravení těla již více než 4000 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelné používání akupresurní podložky napomáhá odbourávat stres, snižuje bolesti hlavy, krku, zad a kloubů, snižuje napětí, při chronické únavě, poruchách spánku, trávení, nedostatečném prokrvení a mnoha dalších problémech. Už 10 minut používání akupresurní podložky stačí, aby se projevily změny (lepší prokrvení končetin, zlepšená cirkulace krve). Intenzivnější krevní oběh zlepšuje přísun živin do tkáně. Sportovci také používají akupresurní podložku, aby zkrátili regeneraci těla po tréninku a zlepší si výkonnost.

Akupresurní podložka VITAL se 6930 akupresurními body stimuluje energetické meridiány / akupresurní body těla a zlepšuje energetický tok pro revitalizaci a zlepšení rovnováhy. Podložka VITAL může být nápomocná při bolestech zad a kloubů, při chronické únavě a nespavosti, při zažívacích potížích, špatném krevním oběhu a při dalších problémech.

Akupresurní polštář VITAL 2 se 1683 akupresurními body stimuluje energetické meridiány / akupresurní body těla a zlepšuje energetický tok pro revitalizaci a zlepšení rovnováhy. Polštář VITAL může být nápomocný při bolestech krku a hlavy, při chronické únavě a nespavosti, při zažívacích potížích, špatném krevním oběhu a při dalších problémech. Polštář může být suchým zipem připevněn k podložce.

Na čištění podložky doporučujeme teplou vodu s trochou saponátu.

  • Rozměry podložky: 74 x 44 cm
  • Rozměry polštáře: 36 x 15 x 10 cm
  • Materiál: 100% bavlna
  • Hroty: ABS plast
  • Výplň: PU pena
  • Součástí balení i přenosný vak
Správné používání akupresurní podložky VITAL:

Podložku umístěte na rovnou zem nebo na postel. Během používání podložky je vhodné nosit tenké oblečení. Pomalu si lehněte na podložku celou plochou zad a hlavu si umístěte na polštář. Zhluboka se nadechněte a ležte v klidu. Během prvních 3-5 minut můžete pociťovat bolest, protože tělo se snaží odolávat tlaku. Ležení na podložce Vital by nemělo trvat déle než 20-30 minut. Masážní podložku lze použít 1-2 krát denně. Po určité době používání si tělo zvykne na tlak výčnělků a jako mnozí další uživatelé zrelaxujete tak intenzivně, že na podložce usnete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akupresurní podložky
Záruka: 2 roky
Barva: petrolejová zelená
Rozměry polštáře: 36 x 15 x 10 cm
Rozměry podložky: 74 x 44 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: