Vymetání zásob: -20% na masážní stoly Fabulo a Tandem! Akce se vztahuje výhradně pouze na varianty, které jsou SKLADEM. Akce platí i na stoly, které jsou již v akci. Nabídka platí do odvolání nebo vyprodání zásob. Kód kupónu: HAPPYSTART Kupón si můžete uplatnit po přihlášení.

TOMFIT

logo-tomfit-new

Značka Tomfit je součástí společnosti SAELA s.r.o., která je tradičním výrobcem přírodní kosmetiky pro masáže, wellness, aromaterapii a pedikúru. Používá se také v relaxačních a lázeňských centrech, zdravotnických zařízeních, masážních salonech nebo i pro domácí použití. Společnost klade důraz na ochranu životního prostředí a je vyráběna převážně ze surovin rostlinného původu.

Produkty Tomfit jsou vyráběny z nejkvalitnějších rostlinných surovin. V nabídce najdete rostlinné nebo minerální masážní oleje a masážní emulze. Masážní oleje obsahují vonné látky, které se využívají při aromaterapii. Emulze jsou nejvhodnějším prostředkem k provádění kvalitních masáží, mají správnou klouzavost a rychle se nevsáknou. Masáž je tak velmi příjemná.

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.