Zůstaňte fit v pohodlí a bezpečí domova! Zřiďte si svou vlastní domácí posilovnu a zatrénujte si doma! Fitness pomůcky pro domácí trénink si od nás koupíte nyní o 10% levněji. Kupon je platný na produkty v sekcích Podlozky a karimatky, Pomucky na pilates, Fitness pomucky a Rehabilitacni pomucky. Kupón platný v období mezi 15-31. října. Slevový kód: cvicimdoma

Mobercas

logo-mobercas

Mobercas, SLL je mladá, dynamická a neustále se rozšiřující společnost, která se věnuje výrobě elektrických i hydraulických lehátek a potřeb pro fyzioterapeuty, osteopaty, chiropraktiky, pediatry, gynekology a jiná odvětví zdravotnictví. Vysoce kvalifikovaný technický tým s osmnáctiletými zkušenostmi v odvětví je v popředí při zavádění nejnovějších technologií na trhu. Jejich výzkum a vývoj přispívá k prospěchu a blahu pacientů a profesionálních zdravotnických pracovníků, kteří využívají stoly a křesla. Při vývoji dbají na potřeby a požadavky klientů.

Výrobky společnosti Mobercas splňují požadavky a normy kvality a bezpečnosti s označením CE v souladu s platnými směrnicemi EU. K výrobě lehátek používají vysoce kvalitní suroviny, které zaručují trvanlivost a spolehlivost výrobků s respektováním životního prostředí ve výrobním procesu.

Stránka 1 z 1 - 28 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 28 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.