Aniosyme Prime - čisticí a dezinfekční přípravek na lékařské a chirurgické nástroje 750 ml

Kód: ECL-10121-06/750
Novinka
Značka: Ecolab
392 Kč 324 Kč bez DPH 5 Kč / 10 ml
Skladem (dod. do 24h) (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Čisticí a dezinfekční prostředek na masážní, kosmetické a zdravotnické pomůcky ve formě pěny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění a dezinfekce v kosmetickém či masážním salónu a zdravotnických zařízeních se neobejde bez přípravku Aniosyme Prime. Je skvělou alternativou dekontaminačního roztoku používaného na lékařské nástroje. Funguje na bázi pěny, která odstraní znečištění kontaminovaného nástroje při dalším skladování nebo transportu až na dobu 72 hodin, tedy do doby, než bude vyčištěn manuálně nebo přístrojově.

Složení Aniosyme Prime zabraňuje vysychání povrchu a pěna rovnoměrně pokryje nástroj. Antimikrobiální účinky se projevují již od 15 minut působení. Aniosyme Prime je vhodný na dezinfekci a čištění masážních, kosmetických a zdravotnických pomůcek, na běžně používané materiály, včetně kůže, eko kůže, koženky, plastu, laminátu, hliníku a citlivých povrchů. Je však potřeba vyhnout se použití na nástroje zhotovené ze zinku a železa bez antikorozní úpravy.

Oceníte snadné použití. Stačí, když pěnu nastříkáte na dno dezinfekční nádoby, vložíte nástroje a opět použijete pěnu tak, aby byly zakryty. Minimální doba účinnosti je 15 minut, proti TBC je potřeba 30 minut. Nádobu zakryjte. Po dostatečně dlouhé době nástroje opláchněte pitnou vodou, omyjte manuálně nebo přístrojově.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Objem: 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: