Jednorázové potřeby pro fyzioterapii

Nejprodávanější

Jednorázové pantofle Tina 1 pár
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
FBUTX-90007-06
 
53 Kč
Jednorázové lymfokalhoty z netkané textilie Beautyfor®, 10ks
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
BFJEDNOHLYM
 
319 Kč
Jednorázové utěrky Beautyfor Bio-Eko, 100ks
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
BEA-20188-06
 
368 Kč

Řazení produktů

18 položek celkem

Výpis produktů

papirova rolka fabulo 60 cm
Novinka
155 Kč
Měrná cena: 3,10 Kč / 1 m
EHA-10694-06
jednorazova uterky Fabulo Bio Eko
Novinka
Jednorázové utěrky Fabulo Bio-Eko, 100ks
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
319 Kč
EHA-10696-06
papirova rolka fabulo
Novinka
129 Kč
EHA-10693-06
jednorazove pantofle tina kosmeticke
Jednorázové pantofle Tina 1 pár
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
53 Kč
FBUTX-90007-06
Jednorázové lymfokalhoty z netkané textilie Beautyfor® (10 ks)
Jednorázové lymfokalhoty z netkané textilie Beautyfor®, 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
319 Kč
Měrná cena: 31,90 Kč / 1 ks
BFJEDNOHLYM
bavlnena celenka beautyone
Bavlněná kosmetická čelenka BeautyOne 4 barvy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (4 ks)
79 Kč
BAVLCELENKA
jednorazove uterky beautyfor bio eko | 100ks
Jednorázové utěrky Beautyfor Bio-Eko, 100ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
368 Kč
Měrná cena: 3,68 Kč / 1 ks
BEA-20188-06
kosmeticka folie sara beauty spa na zabaly | 1
Kosmetická fólie Sara Beauty Spa na zábaly 20 cm x 80 m
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
175 Kč
SBS217
jednorazove vinylove rukavice medfor
Jednorázové vinylové rukavice Medfor, 100ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (7 ks)
od 139 Kč
Měrná cena: od 1,39 Kč / 1 ks
BEA-20044-06/M
midi papirove uterky dvouvrstve | 1
Midi papírové utěrky - dvouvrstvé, 6ks 19 cm x 100 m
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (>10 ks)
445 Kč
Měrná cena: 74,17 Kč / 1 ks
POL-10165-06
jednorazove nitrilove rukavice baltline 100ks | 1
155 Kč
Měrná cena: 1,55 Kč / 1 ks
BEA-20585-03/L
jednorazove lymfokalhoty z netkane textilie quirumed
Jednorázové lymfokalhoty z netkané textilie Quirumed, 10ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h) (4 ks)
390 Kč
Měrná cena: 39 Kč / 1 ks
QED-20186-06
jednorazove nitrilove rukavice mercator 100ks | 1
199 Kč
Měrná cena: 1,99 Kč / 1 ks
BEA-20586-11/L
jednorazove uterky beautyfor 50ks | 1
229 Kč
Měrná cena: 4,58 Kč / 1 ks
BEA-20587-06
skladane papirove uterky dvouvrstve | 1
Skládané papírové utěrky - dvouvrstvé 21 x 25 cm | 20 balení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné do 1 týdne
849 Kč
Měrná cena: 42,45 Kč / 1 ks
POL-10167-06
midi davkovac papirovych uterek | hygienicke
Midi dávkovač papírových utěrek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dostupné do 1 týdne
539 Kč
POL-10164-06
davkovac skladanych papirovych uterek | 1
Dávkovač skládaných papírových utěrek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
509 Kč
POL-10166-06

Ovládací prvky výpisu

18 položek celkem
Doručení už následující den
Doručení už následující den
objednávky podané do 12:00 doručíme už následující pracovní den
Doprava zdarma od 1 490 Kč
Doprava zdarma od 1 490 Kč
ušetřete na dopravě
Bezstarostné vrácení a reklamace
Bezstarostné vrácení a reklamace
zboží zdarma převezmeme a vše vyřídíme za vás
Stejné podmínky platí jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby
Stejné podmínky platí jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby
u nás vždy nakupujete za korektních a transparentních podmínek