Kosmetický přístroj Giovanni Classic Elektrostimulace

Kód: ACS-20192-06
Novinka
Značka: Giovanni
8 790 Kč 7 264 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (4 dny)
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Elektrostimulátor je speciální zařízení vhodné do salónů krásy, které využíváním střídavého elektrického proudu podporuje zeštíhlení a vyformování postavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrostimulátor Giovanni Classic X10 Turbo je určen na zeštíhlení problematických partií těla nebo obličeje. Funguje na principu využívání střídavého proudu na stimulaci svalů, díky kterému dochází k vyformování a zeštíhlení postavy. Účinky jednoho ošetření se dají porovnat s dvouhodinovým tréninkem v posilovně.

Elektrostimulace na zeštíhlení je bezbolestná metoda, která může být skvělou metodou na podpoření snahy zhubnout. Klient může pocítit chvění, mravenčení či brnění. Samozřejmě, že ideální výsledky jsou dosažitelné tehdy, když postupně upraví i stravovací zvyklosti, pitný režim a do životního stylu zařadí alespoň nějakou kardio aktivitu, například chůzi.

Kosmetický přístroj Giovanni Classic na elektrostimulaci se stane vyhledávaným pomocníkem na zeštíhlení v každém salónu krásy. Ocení ho nejen spokojené klientky, které díky němu nemusí trávit dlouhé hodiny v posilovně, ale za zmínku stojí i jednoduché a intuitivní ovládání pomocí obrázkového displeje a tekutých krystalů.

Elektrostimulátor na vyformování a zeštíhlení postavy má atraktivní italský design. Na výběr máte 9 programů a pestrou paletu elektrod na tělo, což umožňuje formovat a zeštíhlit různé partie těla, například triceps či stehna.

Součástí přístroje jsou:

  • 10 popruhů na uchycení elektrod
  • 10 velkých elektrod na tělo
  • 10 malých elektrod na tělo
  • 2 elektrody na hrudník
  • 2 nalepovací elektrody na obličej
  • sada kabelů
  • napájecí kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje na tělo
Záruka: 2 roky
Napětí: 220-240 V
Výkon: 30 W
Impulsní frekvence: 100 Hz , 125 Hz, 200 Hz, 500 Hz
Amplituda impulsů: 2mA/4us
Rozměry přístroje: 48 x 31 x 13 cm
Hmotnost: 4,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: