Letní výprodej se slevami až -25%! Platí do 4.7.2022 s kódem: LETO25

Jak pomáhá řízená meditace odložit ego a rozšířit pozornost?

Meditace je pozornost zaměřená na komunikaci duše a ducha. Vzniká tehdy, když je mysl ochotna vzdát se reakcí na podněty okolního světa, vzdá se signálů těla a potom se vzdává i vlastních myšlenek. Ve výsledku lze vytvořit kolem sebe klidný, harmonický, zdravý, úspěšný a přirozeně probíhající společenský život.

V dnešní době je naše mysl zaplavena množstvím informací, takže se stalo nezbytností používat takovou techniku, pomocí které se mysl naučí otevřít vyšším sférám vědomí. V blízké budoucnosti se může masově objevit požadavek na klid zažívaný prostřednictvím meditace, na meditační školy a na zdroje služeb řízené meditace. Zažít meditační uvolnění lze prováděním meditačních cviků. Mysl lze inspirovat několika velmi jednoduchými úkoly. Relaxací a řízenou meditací je povzbuzena na neobvyklou a novou činnost, která se nerozvine v tradičním chápání denní rutiny. Svou prací chci pomoci lidem, kteří chtějí prostřednictvím meditace rozvíjet své vědomí.

Mnohé může zajímat, co se ve skutečnosti děje v mysli, když meditace ještě není rozvinutá schopnost. Čeho mohou dosáhnout meditační cviky u obyčejného člověka? Rozvíjí se podvědomí, a tak vzniká schopnost sebepoznání i ve všedních dnech. V důsledku toho si uvědomíme i procesy, kdy se mysl přepne do stádia přežití a kvůli pocitům hněvu, paniky a úzkosti se obvykle stáhneme a ztratíme kontrolu. (To znamená, že se stáváme nějakým, jakým bychom nechtěli a dosáhneme jiného, ​​než jsme chtěli.) V tom okamžiku, kdy to pociťujeme jako problém, se můžeme rozhodnout překonat chování zapříčiněné nízkým egem. Krok za krokem se tak meditace i pro běžného člověka stává spirituálním zážitkem. Díky tomu se jeho bytí stává šťastnějším a harmoničtějším.

Cílem řízené meditace a relaxace je dosažení flexibility ega. Může se vyvinout taková schopnost, když je ego ochotné vzdát se řízení, vzdá se reakcí na podněty okolního světa a zůstává v pozici pozorovatele událostí. Takže, ego během každodenních událostí (hněv, panika, úzkost) medituje. Mnoho lidí si myslí, že ego je nepotřebnou a zkaženou částí nás. Pokládám za velmi důležité zdůraznit, že tato naše část nám dá povolení k fungování ve vyšším vědomí. Cílem tedy není jeho zničení, ale to, aby se v emocionální kritické situaci postavilo bokem, a místo stažení nechalo rozvinout pozornost do meditativního stavu.

Důležité je to, abychom řízenou meditaci poslouchali tehdy, pokud víme, jakých změn v našem chování chceme dosáhnout. Například samotné kreativní meditace mají takový smysl, že pomocí nich stále častěji pociťujeme nedostatek jako problém a dříve či později pochopíme, že není změna beze změny. Proto je efektivnější, pokud máme konkrétní představu o tom, v čem se chceme změnit působením meditace a na to žádáme způsob.

Pro tento účel jsem vyvinula Holistický mentorský program. V programu komplexní transformační cestou doprovázím lidi. Astroanalýzou napomáhám s vytyčením cílů, pomáhám s úkoly, aby se změna v požadované oblasti života podařila. Doporučuji vhodná meditační nebo doplňková cvičení, která pomáhají překonat překážky. Pokud je potřeba, vedu, dělám interaktivní meditace a také tímto usměrňuji ego na fungování holografické mysli.

Pro ty, kteří ke mně nemohou zavítat pro vzdálenost, a na žádost mých klientů, kteří si potrpí na řízenou meditaci i doma, jsem spustila youtube kanál. Svou první řízenou meditaci jsem už i nahrála, kterou lze použít při zmírnění traumatu z dětství a na uvědomění. Působením meditace se uvolňují emoce a otevírají nové perspektivy v oblasti sebevědomí. Už se ti někdy stalo, že jsi neuměl reagovat jako rovnocenný dospělý v dané životní situaci? Případně tě následně napadlo, co a jak jsi měl udělat? Touto meditací můžeš rehabilitovat části s nízkými vibracemi, které jsou bez motivace nebo uzemňují tvou pozornost důsledkem bolestivých traumat z dětství chudého na podněty. Můžeš je provádět v kterékoliv části dne.

Kopcso-Andrea

Autor:
Andi Kopcsó, holistický coach a sakrální malíř

Székesfehérvár / Győr

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení