Servis masážních stolů

U nás to prodejem masážního stolu nekončí, postaráme se o vás i po koupi lehátka.

ikony_servis

Zakládáme si na kvalitě a péči o zákazníka, proto poskytujeme navíc také servis během i po uplynutí záruční doby na naše značkové masážní stoly. Disponujeme dostatečným množstvím náhradních dílů a jsme tak vždy připraveni k potřebným servisním úkonům.

"Neskrýváme se za velké zahraniční jméno. Jsme lokální prodejce, který váš problém řeší ihned a zároveň tak předejde problému s nedostupností nebo úplnou absencí náhradních dílů i po letech od zakoupení lehátka. V případě našich značkových stolů dokážeme servis vyřešit skutečně promptně, jelikož disponujeme náhradními díly a výměnu dokážeme provést přímo v našich servisních prostorech."

I při vysoké kvalitě u nás zakoupených lehátek a pečlivém výběru materiálů a kompozitů, ze kterých jsou zhotoveny, jednoduše může nastat po jejich dennodenním používání situace, kdy bude lehátko potřebovat pomoc - opravit, přečalounit, doplnit chybějící díl či vyměnit poškozenou část. Po určité době používání a namáhání je servis přirozenou součástí, přestože se o své lehátko staráte ukázkově a podle návodu na údržbu. Kdykoli je třeba ošetřit váš masážní stůl, ať už během nebo po uplynutí záruční doby, obraťte se na nás s důvěrou. Kontaktovat můžete naše pracovníky zákaznické podpory.

 

Garance nerozbitného lehátka

ikony_-nerozbitne

Koupili jste si už přes e-shop masážní stůl, který se vám poškodil, přelomila se překližka, vylomily se nohy a prodejce odmítl provést servis s tvrzením jednobodového a nesprávného zatížení lehátka? U nás byste takovou situaci hledali zbytečně, jelikož díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru víme, jak probíhá masáž, jak zatěžuje lehátko pacient loktem nebo kolenem během otáčení se nebo masér během masáže a polohování pacienta.

Všechny masážní lehátka od nás takovým náporům odolají, nemusíte mít obavy. Jsou předimenzované a mají vysokou nosnost, díky které můžete klidně masírovat a váš pacient se bude cítit bezpečně. V opravdu vzácných případech se může objevit materiálová vada, je však naší zodpovědností chybu opravit a odstranit. V případě poškození při masáži či jiné terapii během záruční doby neřešíme konkrétní povahu vady. Lehátko co nejrychleji opravíme nebo jednoduše vyměníme dle potřeby.

 

Zátěžový test konstrukce masážního stolu Habys (1500 kg)