Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
277 277 941
info@fabulo.cz
Kontakty
O nás
Blog
Prodávané značky
Reference
Fabulo Family věrnostní program
Fabulo B2B Partner program pro velkoodběratele
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
MASÁŽ
Masážní stoly
Skládací
,
Pevné
,
Elektrické
,
Židle
,
Matrace
,
Příslušenství ke stolům
,
Jak si vybrat spolehlivý masážní stůl?
,
Výběr masážního stolu - začátečník vs. profesionál
Head Spa
Head Spa stoly
,
Mycí boxy
Zařízení masážního salonu
Otočné židle
,
Paravány
,
Věšáky
,
Komody a regály
,
Difuzéry
Přístroje
Masážní pistole a příslušenství
Pomůcky
Kameny a ohřívače
,
Baňky na baňkování
,
Bylinkové masážní koule
,
Trigger points, šetřiče prstů
,
Maderoterapie
,
Fasciální nože
,
Gua Sha
,
Válečky
,
Alternativní medicína
Textil a oblečení
Textilní plachty a přikrývky
,
Ručníky a osušky
,
Oblečení pro maséra
Spotřební materiál
Plachty a přikrývky
,
Jednorázové potřeby
,
Čisticí a dezinfekční prostředky
Přípravky
Oleje a extrakty
,
Emulze
,
Krémy a gely
,
Regenerační a sportovní krémy
,
Masážní svíčky
,
Zeštíhlující přípravky
,
Krémy a gely na ruce a nohy
,
Pleťové krémy a séra
,
Přípravky na čištění pleti
,
Esenciální oleje
,
Aromaterapie
,
Doplňky k masážním přípravkům
Knihy, plakáty
Knihy o masáži
,
Anatomické mapy
,
Diáře a zápisníky
Saunový svět
Oblečení do sauny
,
Saunové plachty
,
Přísady a soli do koupele
,
Esence pro sauny a koupele
,
Čokoládové, medové zábaly
,
Přípravky do sauny
,
Příslušenství do sauny
FYZIO
Fyzio lehátka
Skládací
,
Pevná
,
Elektrické
,
Autotrakční lehátka
,
Příslušenství ke stolům
Zařízení do ordinace
Výškově nastavitelné stoly
,
Ergonomické židle
,
Sedlové židle
,
Klekačky
,
Židle do čekárny
,
Ergonomické doplňky
Přístroje pro fyzikální léčbu
Lymfodrenáž
,
Fototerapie
,
Magnetoterapie
,
Kryoterapie
,
Elektroterapie
Anatomické modely
Kostra člověka
,
Páteře
,
Lebky
,
Klouby a svaly
,
Lidské torzo
,
Akupunkturní modely
Fyzio pomůcky
Tejpy
,
Flossbandy
,
Rašelinové zábaly
,
Manuální terapie
Regenerační přípravky
Textil a oblečení
Textilní plachty
,
Ručníky, osušky
,
Oblečení pro fyzioterapeuty
Spotřební materiál
Plachty a přikrývky
,
Jednorázové potřeby
,
Čisticí, dezinfekční prostředky
Knihy a plakáty
Knihy Fyzio a Rehab
,
Anatomické plakáty
SPORT REHAB
Podložky a karimatky
Gymnastické podložky
,
Jógamatky
,
Tašky a vaky
,
Čisticí spreje
Válce, míčky a tyče
Válce
,
Míčky
,
Tyče
Míče na cvičení
Fit míče
,
Overbally
,
Reflexní míče
Jóga terapie
Bloky a cihličky
,
Popruhy na jógu
,
Jóga kola
,
Pomůcky na Aero jógu
,
Židle na jógu
,
Doplňky na jógu
Funkční trénink
TRX závěsné posilovací systémy
,
Posilovací obruče
,
Posilovací kolečka
,
Závaží a zátěžové vesty
SM systém
Gumy na cvičení
Thera-bandy
,
Odporové gumy
,
Loop gumy
,
Gumové expandéry
Balanční pomůcky
Posilovače prstů a zápěstí
Beauty
Kosmetika
Kosmetická křesla
,
Zařízení kosmetického salonu
,
Kosmetické přístroje
Pedikúra & Manikúra
Pedikérská křesla
,
Zařízení pedikérského salonu
,
Přístroje na manikúru, pedikúru
Tetování
Tetovací křesla
,
Zařízení tetovacího salonu
Jiné
Akupresurní pomůcky
Akupresurní podložky, iplikátory
,
Akupresurní masážní pomůcky
Očistné pomůcky
Konvičky Neti
,
Škrabky na jazyk
,
Měděné láhve a sklenice
Meditační pomůcky
Meditační polštáře
,
Válce a bolstery
,
Zpívající misky
Zdravý spánek
Matrace na spaní
,
Obilné polštáře
,
Polštáře z paměťové pěny
,
Oční polštářky
Termoterapie
Chladivé obklady
,
Hřejivé obklady
,
Hřejivé polštáře
Bandáže a ortézy
Ortéza na záda
Děrované brýle Trenér očí
Masážní pomůcky
Fitness pomůcky
Švihadla
Blog
O nás
Filozofie firmy
Proč Fabulo?
Showroom a prodejna
Hodnocení obchodu
Reference
Fabulo pomáhá tam, kde to potřebují
Služby
FAQ – Často kladené otázky
Fabulo Partner program pro velkoodběratele
Půjčovna masážních stolů
Vrácení a reklamace
Doprava a platba
Fabulo Family věrnostní program
Servis masážních stolů
Kontakty
Značky
Aveno Life
Beautyfor
BeautyOne
BlackRoll
Bodhi
Fabulo
HABYS®
Kondela
Mobercas
Prána
Saloos (Salus)
Sara Beauty Spa
SISSEL
TANDEM
TOMFIT
Přihlášení
Více
Domů
/
MASÁŽ
/
Přípravky
Masážní přípravky
, Strana 10
Oleje a extrakty
Emulze
Krémy a gely
Regenerační a sportovní krémy
Masážní svíčky
Zeštíhlující přípravky
Krémy a gely na ruce a nohy
Pleťové krémy a séra
Přípravky na čištění pleti
Esenciální oleje
Aromaterapie
Doplňky k masážním přípravkům
Nejprodávanější
TOMFIT masážní olej - základní
1000 ml / 5000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(>10 ks)
TFMOZAK1000
od
259 Kč
Dávkovací láhev na masážní olej
Skladem (dod. do 24h)
(>10 ks)
FLAOLFAB
57 Kč
Saloos bio rostlinný masážní olej - SLUNEČNICOVÝ
250 ml / 500 ml / 1000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
SALMOSLN250
od
100 Kč
Sara Beauty Spa přírodní rostlinný masážní olej - Citrónová tráva
250 ml | 1000 ml | 5000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(>10 ks)
SBS208
od
175 Kč
Tomfit dávkovač oleje / emulze
Dostupné do 1 týdne
TFDAVOL
29 Kč
Yamuna rostlinný masážní olej - Pomeranč-Skořice
250 ml | 1000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(>10 ks)
YAMNARANCS250
od
179 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
331
položek celkem
Výpis produktů
Erotický masážní olej Verana Růže
250 ml
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
373 Kč
Měrná cena:
14,92 Kč / 10 ml
Do košíku
VRN-10271-250/SK
Gel na nohy Sara Beauty Spa - Pedi Gel Cool
250 ml / 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
od
186 Kč
Měrná cena:
od 4,78 Kč / 10 ml
Detail
SBS246
Saloos hořčíkový olej na svaly
50 ml | 100 ml
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
od
210 Kč
Měrná cena:
od 21 Kč / 10 ml
Detail
SALHORCOL50
Tip
Hydratační krém Sara Beauty Spa - Mango-Levandule
250 ml / 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
od
160 Kč
Měrná cena:
od 4,14 Kč / 10 ml
Detail
SBS194
Tip
Masážní krém Yamuna - Kofein
1000 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(5 ks)
549 Kč
Měrná cena:
5,49 Kč / 10 ml
Do košíku
YAMKREMKOFFE
Zklidňující gel Sara Beauty Spa - Aloe Vera
250 ml / 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
od
137 Kč
Měrná cena:
od 3,50 Kč / 10 ml
Detail
SBS274
Masážní gel na nohy Sara Beauty Spa - Callus Repair
250 ml / 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
od
175 Kč
Měrná cena:
od 5,10 Kč / 10 ml
Detail
SBS206
Tip
Masážní krém Yamuna - Mentol-Kafr
1000 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(>10 ks)
419 Kč
Měrná cena:
4,19 Kč / 10 ml
Do košíku
YAMKREMKAMF
Novinka
Masážní krém Yamuna - Univerzální
1000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(>10 ks)
369 Kč
Měrná cena:
3,69 Kč / 10 ml
Do košíku
YAM-10690-1000
Novinka
Masážní krém Yamuna - Sladká Harmonie
1000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(4 ks)
369 Kč
Měrná cena:
3,69 Kč / 10 ml
Do košíku
YAM-10700-1000
Saloos éterický olej Cypřišek
10 ml | 20 ml
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
157 Kč
Měrná cena:
157 Kč / 10 ml
Detail
SALEO16S10ML
Saloos éterický olej Geránium
10 ml | 20 ml | 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
213 Kč
Měrná cena:
213 Kč / 10 ml
Detail
SALEO28S10ML
Saloos éterický olej Lemon Tea Tree
10 ml
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
318 Kč
Měrná cena:
318 Kč / 10 ml
Do košíku
SALEO56S10ML
Tělový peeling Růže s himálajskou solí
400 g
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
339 Kč
Měrná cena:
84,75 Kč / 100 g
Do košíku
EVE-10537-400
Saloos Bio tělový peeling - Čokoláda
140 ml
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
179 Kč
Měrná cena:
12,79 Kč / 10 ml
Do košíku
MHS-10450-99
Saloos éterický olej Dotek slunce
10 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(4 ks)
155 Kč
Měrná cena:
155 Kč / 10 ml
Do košíku
MHS-20418-99
Tip
Masážní krém Yamuna - Paprika
1000 ml
Skladem (dod. do 24h)
(9 ks)
490 Kč
Měrná cena:
4,90 Kč / 10 ml
Do košíku
YAMKREMPAPRIKA
Saloos Omlazující elixír 100% Bio pleťový olej Argan & Opuncie - Levandule
20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
234 Kč
Měrná cena:
117 Kč / 10 ml
Do košíku
SALELIXLEV20
Hydratační krém Sara Beauty Spa - Lesní ovoce
250 ml / 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
od
168 Kč
Měrná cena:
od 4,32 Kč / 10 ml
Detail
SBS276
Tělový peeling Verana Kokos
800 g
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
425 Kč
Měrná cena:
53,13 Kč / 100 g
Do košíku
VRN-10264-800/SK
Sportovní masážní krém Verana Recovery
500 g
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
386 Kč
Měrná cena:
77,20 Kč / 100 g
Do košíku
VRN-10270-500/SK
Ochranný krém na ruce a nehty Verana Sakura
200 g | 500 g
Skladem (dod. do 24h)
(1 ks)
267 Kč
Měrná cena:
133,50 Kč / 100 g
Detail
VRN-10278-200/SK
TOMFIT přírodní rostlinný masážní olej - skořicový
250 ml
Skladem (dod. do 24h)
(2 ks)
259 Kč
Měrná cena:
10,36 Kč / 10 ml
Do košíku
TFRMOSKO250
Hydratační krém Sara Beauty Spa - Vanilka-Jasmín
250 ml / 500 ml / 1000 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem (dod. do 24h)
(4 ks)
od
160 Kč
Měrná cena:
od 3,42 Kč / 10 ml
Detail
SBS012
Ovládací prvky výpisu
Načíst 24 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 10 z 14.
1
10
14
331
položek celkem
Nahoru
Doručení už následující den
objednávky podané do 12:00 doručíme už následující pracovní den
Doprava zdarma od 1 490 Kč
ušetřete na dopravě
Bezstarostné vrácení a reklamace
zboží zdarma převezmeme a vše vyřídíme za vás
Stejné podmínky platí jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby
u nás vždy nakupujete za korektních a transparentních podmínek