Masážní válec RumbleRoller® Gator 55 x 12 cm

Kód: RRGAT
Novinka
Značka: RumbleRoller
1 799 Kč 1 487 Kč bez DPH
Skladem (dod. do 24h) (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Masážní válec RumbleRoller® Gator má jedinečný povrch, který obsahuje speciálně konstruované hrbolky, pevné a zároveň pružné jako prsty maséra. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní válec RumbleRoller® Gator je ideálním na klasickou masáž i na masáž s křížovým třením. Je všestranným nástrojem pro začátečníky, ale určitě nejde o začátečnický válec. Speciální povrch je ideální i pro profesionální sportovce.

masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-2masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-3

Hrbolky na masážním válci jsou navrženy tak, aby byly pevnější než svalové tkáně, ale zároveň měkčí než kost. To zaručuje bezpečnost a pohodlí během masáže. Mnoha sportovcům klasický pěnový válec nestačí, neboť potřebují v hloubce svalů dosáhnout původu bolestí.

Jak to funguje?

Povrch masážního válce Gator tvoří stovky hrbolků s mírně konkávními zakončeními a výraznými hranami. Hrbolky jsou velmi pružné, ale mají vysokou boční tuhost a velkorysé prostory pro udržení pokožky mezi nimi. Tento patentovaný povrch zachytí nahou nebo lehce oděnou pokožku a odolává skluzu ve všech směrech.

masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-4masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-5Masážní válec RumbleRoller® Gator díky pevnému povrchu vytváří ve svalech vysoký tlak, čímž se dosáhne přesné lokalizace komprese, bez poškození měkkých tkání. Svými rozměry je masážní válec Gator ideální i na hůře dostupné části těla, jako je oblouk nohy, nebo křivka krku.

Hluboká a intenzivní masáž není vždy jediným způsobem masáže svalu. Další možnost, jak uvolnit uvízlé tkáně, je oddělit je. Samozřejmě není možné hlubší tkáně uchopit přímo, ale můžete posunout výše vrstvy měkké tkáně a vytvořit oddělující sílu, která vytěsňuje spodní vrstvy - označovanou také jako masáž křížovým třením. Takovou masáž obvykle provádí terapeut, který používá palce nebo prsty pro krátké a pevné tahy přes svalová vlákna. Masážní válec Gator je jediný pěnový válec, který dokáže uchopit pokožku tak, aby napodoboval tento typ masáže.

Prvotřídní materiál masážního válce RumbleRoller zaručuje trvalou hodnotu

Vytvoření masážního válce RumbleRoller předcházelo několikaleté studium jiných pěnových válců a testování různých typů moderních polymerů. Výzkum našeho materiálu vyústil do výroby produktu, který je několikrát pevnější a odolnější proti natržení oproti běžným materiálům, ze kterých jsou masážní válce vyrobeny, je příjemný na dotek, zachovává si svůj tvar a zaručeně vydrží a překoná jakýkoliv pěnový válec, který jste dosud používali. Masážní válec RumbleRoller je hladký, jeho nepropustný povrch odpuzuje většinu nečistot. Je vodotěsný a obsahuje antimikrobiální složku, která zabraňuje růstu bakterií a plísní. Čištění a ošetřování masážního válce RumbleRoller je jednoduché, podle potřeby ho omyjte mýdlovou vodou, nebo použijte běžný čisticí prostředek používaný v domácnosti. RumbleRoller je voděodolný a neobsahuje latex!masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny

Jedna velikost, jedna tvrdost:

Masážní válec RumbleRoller Gator se vyrábí pouze s populární délkou 55 cm. Pevnost a tvrdost válce je ideální na klasickou masáž a zároveň i na masáž křížovým třením.

Dodává se s návodem a ukázkami cviků.

  • Rozměry: 55 x 12 cm
  • Hmotnost: 0,5 kg
  • Barva: zelená
  • Materiál: EVA/Polyolefin

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní a pěnové válce
Délka válce: 55-66 cm
Použití: váhou těla
Povrch: akupresurní
Tvrdost: středně tvrdý
Rozměry: 55 x 12 cm
Hmotnost: 0,5 kg

RumbleRoller® Gator

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: