Masszázs Manufaktúra

masszazs-manufaktura-logo-250

Vývoj masážních olejů Masszázs Manufaktúra je založen na základních poznatcích z oblasti masáže a byl vyvinut profesionálními maséry. Nejvyšší prioritou při výrobě olejů z profesionálního hlediska je jejich kluzkost a složení vzhledem k péči o pleť. Firma během vývoje olejů testovala množství základních olejů a olejových směsí, až se dopracovala k dnešnímu složení masážních olejů.

Masážní oleje Masszázs Manufaktúra jsou ideální na práci během masáže, příliš nekloužou, nelepí se a předčasně netuhnou. Masszázs Manufaktúra při vývinu svých olejů dbá hlavně na vlastnosti masážních olejů, cenu použitých složek, aby byly dostupné i pro běžné uživatele, na výběr odlišných dostupných vůní na trhu, a použití éterických olejů místo vonných látek. Na rozdíl od ostatních výrobců masážních olejů firma Masszázs Manufaktúra nenabízí klasické vůně jako rozmarýn, levandule, máta, pomeranč-skořice, místo toho experimentuje s exkluzivními a exotickými vůněmi nedostupnými na domácím trhu. Dobrým příkladem je masážní olej s vůní oblíbeného letního koktejlu Mojito, jemná ženská vůně Japonské orchideje nebo osvěžující a markantní vůně Wasabi.

Naše firma je výhradním dovozcem masážních olejů v Masszázs Manufaktúra pro SR a ČR, v případě zájmu o distribuci olejů napište na info@fabulo.cz. 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.