Masszázs Manufaktúra

masszazs-manufaktura-logo-250

Vývoj masážních olejů Masszázs Manufaktúra je založen na základních poznatcích z oblasti masáže a byl vyvinut profesionálními maséry. Nejvyšší prioritou při výrobě olejů z profesionálního hlediska je jejich kluzkost a složení vzhledem k péči o pleť. Firma během vývoje olejů testovala množství základních olejů a olejových směsí, až se dopracovala k dnešnímu složení masážních olejů.

Masážní oleje Masszázs Manufaktúra jsou ideální na práci během masáže, příliš nekloužou, nelepí se a předčasně netuhnou. Masszázs Manufaktúra při vývinu svých olejů dbá hlavně na vlastnosti masážních olejů, cenu použitých složek, aby byly dostupné i pro běžné uživatele, na výběr odlišných dostupných vůní na trhu, a použití éterických olejů místo vonných látek. Na rozdíl od ostatních výrobců masážních olejů firma Masszázs Manufaktúra nenabízí klasické vůně jako rozmarýn, levandule, máta, pomeranč-skořice, místo toho experimentuje s exkluzivními a exotickými vůněmi nedostupnými na domácím trhu. Dobrým příkladem je masážní olej s vůní oblíbeného letního koktejlu Mojito, jemná ženská vůně Japonské orchideje nebo osvěžující a markantní vůně Wasabi.

Naše firma je výhradním dovozcem masážních olejů v Masszázs Manufaktúra pro SR a ČR, v případě zájmu o distribuci olejů napište na info@fabulo.cz. 

8 položek celkem
masszazs manufaktura masazni olej japonska orchidej 250-1000ml
Tip
od 173 Kč

Přírodní rostlinný masážní olej Japonská orchidej je dokonalým spojením jemné ženské vůně JAPONSKÉ ORCHIDEJE a požadavků masérské profese.

Kód: 1763
masszazs manufaktura masazni olej marocke koreni 250-1000ml
od 173 Kč

Přírodní rostlinný masážní olej Marocké koření v sobě spojuje kořeněnou vůni Afriky a tajemného východu.

Kód: 1716
plachta na masazni stul z lisovaneho vlakna | 80x200 cm
269 Kč

Plachta na masážní stůl z lisovaného syntetického vlákna poskytuje ideální ochranu čalounění masážního stolu během masáže.

Kód: MAN-10152-01
masszazs manufaktura masazni olej svestka zazvor 250-1000ml
od 173 Kč

Přírodní rostlinný masážní olej Švestka-Zázvor je dokonalým spojením ovocné vůně ŠVESTKY, kořenité vůně ZÁZVORU a požadavků masérské profese.

Kód: 749
masszazs manufaktura masazni olej marakuja 250-1000ml
od 173 Kč

Přírodní rostlinný masážní olej Marakuja v sobě spojuje sladkou vůni květin a aroma čerstvého ovoce, vytvářející středozemní atmosféru.

Kód: 1715
masszazs manufaktura masazni olej zakladni 250-1000ml
od 173 Kč

Rozhodování o vůni přírodního masážního základního oleje je ve Vašich rukou.

Kód: 1760
masszazs manufaktura prirodni rostlinny masazni olej mango broskev
od 173 Kč

Přírodní rostlinný masážní olej Mango-Broskev je dokonalým spojením tropické ovocné vůně MANGA a sladké vůně BROSKVE s požadavky masérské profese.

Kód: 1720
masszazs manufaktura masazni olej mojito 250-1000ml
od 173 Kč

Přírodní rostlinný masážní olej Mojito v každém ročním období, ale zejména v letních vedrech, působí osvěživě.

Kód: 1318

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem