Podložka na uvolnění a masáž zad GymBeam 38 x 25 x 10 cm

Kód: GYM-40058-03
Novinka
Značka: GymBeam
519 Kč 429 Kč bez DPH
Skladem (dod. do 24h) (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Podložka na uvolnění a masáž zad - praktická pomůcka se 4 polohami na efektivní protažení zad a uvolnění napětí během náročného dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka na uvolnění a masáž zad je skvělá a velmi účinná pomůcka pro osoby, které tráví většinu dne sezením nebo stáním. Ideálně se hodí na protažení a snížení napětí v zádech. Mnoho lidí tuto pomůcku využívá také za účelem zlepšení flexibility a dosažení většího rozsahu pohybu v zádech a páteři. V neposlední řadě může přispět ke správnému držení těla při stání i sezení.

ergonomický tvar a dá se nastavit do 4 různých poloh. Díky tomu si ji můžete upravit podle vlastních potřeb. První pozice (nejnižší) je vhodná pro začátečníky a také ji ocení jedinci, kteří se chtějí pouze lehce protáhnout nebo nejsou příliš ohební. Pak si můžete podložku posunout na vyšší úroveň, což se projeví větším prohnutím v zádech. Zvýšíte tak intenzitu protažení. Na povrchu podložky navíc oceníte vroubkování, které se postará o příjemné promasírování zad během cvičení.

Používání této pomůcky zvládne opravdu každý. Horní vroubkovanou část stačí z obou stran zasunout do spodní, která je vybavena rovnoběžnými drážkami pro změnu 4 pozic. Po nastavení požadované úrovně umístěte podložku na zem. Následně se na ni položte tak, aby se nacházela přibližně ve střední části vašich zad. Vaše páteř by pak měla kopírovat střední oranžovou část. Zkuste v protažení vydržet alespoň 10 sekund, pak se zvedněte a cvik můžete zopakovat. Podložku můžete položit i před zádovou opěrku na židli. Poskytnete tak svým zádům extra oporu a zároveň podpoříte správné držení těla při sezení.

Podložku na uvolnění a masáž zad oceníte doma i v zaměstnání. Poskytne vám úlevu po náročném dni a je vhodná i na strečink po tréninku.

Podložka na uvolnění a masáž zad a její výhody

  • praktická pomůcka na protažení zad
  • ergonomický tvar se 4 polohami
  • vroubkování pro masáž zad
  • je vyrobena z polypropylenu (PP)
  • vhodná pro každého, kdo tráví spoustu času vsedě nebo vestoje
  • ideální na protažení po náročném dni
  • vhodná na strečink po cvičení

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěnové válce (Rollery)
Záruka: 2 roky
Délka válce: 19-29 cm
Použití: váhou těla
Povrch: akupresurní
Tvrdost: tvrdý
Rozměry: 38 x 25 x 10 cm
Materiál: Polypropylen (PP)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: